Акции

АКЦИЯ на саженцы деревьев, кустарников и винограда!!!

Условия всех акций смотрите в разделе "Новости"

Статья подробно
Посадка неукривного  винограду на арку, бесідку,  перголу чи просто на шпалеру ( в т.ч. укривний) на півночі України. Як робимо це ми !!! Частина 1 Посадка неукривного винограду на арку, бесідку, перголу чи просто на шпалеру ( в т.ч. укривний) на півночі України. Як робимо це ми !!! Частина 1
2019-03-05

Виноград на арке  альтанці бесідці  перголі чи просто на шпалері ( як укривний чи неукривний) на півночі України буде краще розвиватися і давати більші врожаї якщо його правільно посадити.

Багато кого з виноградарів, особливо починаючих, цікавить як ми саджаємо виноград , на своїх дільцицях в Київській та Волинській областях.   В цій статті ми це і опишемо.

  1) Потрібно підготувати посадкове місце і замовити садженці винограду… Описуємо пошагово і рекомендуємо не міняти послідовність особливо в заправці ями індігрієнтами!!!

  а) Спочатку потрібно спланувати виноградник, а це виділити місце під нього і скласти список  сортів та замовити посадковий матеріал які планується на висадку. При виборі  сортів просимо врахувати, що свій виноград починаємо їсти  вже з 20 чисел Липня і тому на початку винограднику сажаємо такі ультраранні сорти , а вже далі більш пізніші і так до вересневих.  Чому так ?  Щоб коли ви приходите в виноградник за ягодами, то спочатку обрізаєте перші кущі  і потім далі і далі. Це дуже зручно. Також бажано саджати корневласні рослини, а не привиті, бо дуже і дуже часто підвой  відторгає  привой в місці прививки і тоді потрібно або знову прививати  прививкою в корінь або замінити на корневласний. Є і виключення , але про це  виняток  з правила.

  б) Є рекомендації саджати виноград на арку через 1,5 метра між кущами. Для шпалери через 3 (три) метри, але ми  рекомендуємо саджати сильнорослі сорти через 4(чотири) метри, так як на півночі України вологість більша ніж на півдні і відповідно сила роста винограду сильніша за рахунок азоту.  Шпалери,  в ряду, ми ставимо «П» -образні з відстанню між стійками 1 (один) метр і вирощуємо чотири рукави  ( по  два на одну полоску «П»-образної шпалери. Висота нижньої проволоки 1-1,1 м. від землі а  верхньої проволоки 2,20 м. від землі.  Відстань між рядами 2 (два) метри. Все – виноградник сплановано, місця для копання ям відмічені і посадковий матеріал  замовлений.

Потрібно ще купити з розрахунку на 1 (одну) яму.  :

- 0,5 кг. Подвійного суперфосфату або 1 кг суперфофату

- 2-3 кг чорного металу

- 2-3 кг свинячих або гов*яжих кісток

- відро  перегною – сипець

- 1 літру попелу зі спаленої лози, соняшника або плодових дерев .

- пісок, чернозем, або торф ( якщо вони відсутні) приблизно по 0,5 куба. 

  в) Викопка і заправка ям:

Ями бажано копати літом і зручніше і до осінньої посадки земля вспіє всістися!  Ями копаємо метр на метр і на метр (куб землі) і будь ласка не лінуйтеся викопати по такім розмірам – це присвидчить розвиток винограду на 2-3 роки !!!. Особливо це важливо в пісчаній , та глиняній почвах.

Яму викопали- починаємо заправляти :

- всі індігрієнти розкидуються по ямі рівномірно - Це дуже важливо !!!!

-  якщо дуже близько грунтова вода або глина то є рекомендації дно встелити щебнем фракцією 5-20 і слоєм до 10 (десяти) см. Але ми щебень не сипимо.

- Низ ями ми вистиляемо обрізаною зимою і висушеною лозою. Спускаємость і затоптуємо щоб шар був поплотніше і в кінці мав товщину в 10-15 см.. Якщо немає виноградної лози, то ми берем будь яке гілля, але виключно з плодових дерев. Коли цей шар почне гнисти, то буде  давати тепло в холодні зими і коріння молодого садження матимете більше шансів перемерзнути, а коли коріння добереться до цього шару то  буде використовувати поживні речовини, що накопичилися в лозі.

- далі берем 2—3 (два-три) кіла чорного металу ( виключно чермета  а не чугуну або кольорового). Ми їдемо в пункт прийому металобрухту  і купляємо обрізки арматури або труб. Бо дома вже не залишилося ні їржавих гвозів, ні арматури . Якщо у Вас листовий метал ( який не шкода) то його потрібно порізати на полоски  шириною до 3-х (трьох) см. У вас виникло питання, а для чого він взагалі потрібен ?  Метал ржавіє і коли коріння добирається до нього то виноград підсилює імунну систему  і додатковий  захист від Хлорозу, який прогресує в вологому кліматі.

- поверх металобрухту розкидаємо 2-3 (два-три) кіла  свинячих або коров*ячих костей. Їх купляємо  на базарі в кінці робочого дня, бо вони тоді найдешевші але розрахунку на кудькість ям . А кості  там нащо, спитаєте Ви ?  Кості будуть давати рослині кальцій який не можливо дати через листя як калій наприклад. А це і візрівання  і закладка якісних почок для плодоношення наступного року і імунітет рослини і т.п.

- Наступний шар, це 10-20 літрів перегною ( хто відро сипле а хто і два, це залежить від можливостей виноградаря). Якщо це трьохрічний сипець, то достатьньо і відра, Якщо свіжий перегной то краще рзсипати 2 відра.

- поверх перегною рівномірно розсипаємо 0,5 кг. подвійного суперфосфату. Якщо не найшли подвійний то сипте 1 (один)кг. звичайного суперфосфату. Суперфосфат потрібен для стимулювання розвитку кореневої системи садженця.

- рівномірно розсипаємо літрову банку попелу. В попелі є калий сірка і інші потрібні для коріння мінерали.

- далі досипаємо практично до верху ями грунтом. В ідеалі  змішується третина піску, третина чорнозему і третина торфу. Глину викопану з ями вивозимо за межі дільниці – назад в яму її сипати катигорично заборонено. Якщо  відсутній торф або чернозем то мішаємо інший з них  з піском в пропорції 50/50. Пісок має бути обов*язково, тоді коріння не буде закисати чи задихатися, що привзведе до сильного розвитку поверхневих коренів які нам взагалі непотрібні, так як вони будуть кожної зими повністтю вимерзати, що  в свою чергу негативно скажеться на плодоношення куща в наступний  період вегитації.

- далі начинаємо заливати , час від часу, яму водою під верх для пришвидшення усадки землі в ямі. Особливо це важливо якщо  ями  копаються з запізненням або за кілька днів до висадки рослин.

читайте  другу частину цієї статті в розділі Статті, бо не викладається тут вся.