Акции

АКЦИЯ на саженцы деревьев, кустарников и винограда!!!

Условия всех акций смотрите в разделе "Новости"

Статья подробно
Посадка неукривного винограду на арку, бесідку, перголу чи просто на шпалеру ( в т.ч. укривний) на півночі України. Як робимо це ми !!! ЧАСТИНА 2 Посадка неукривного винограду на арку, бесідку, перголу чи просто на шпалеру ( в т.ч. укривний) на півночі України. Як робимо це ми !!! ЧАСТИНА 2
2020-02-08

... продовження...дивіться Частину 1 в розділі "Статті"

- далі починаємо заливати , час від часу, яму водою під верх для пришвидшення усадки землі в ямі. Особливо це важливо якщо  ями  копаються з запізненням або за кілька днів до висадки рослин.

  2) Посадка садженця винограду осінню , в листопаді

З розрахунку на одну яму завчасно готуємо 4 (чотири) патика довжиною до метра , 2-3 дошки довжиною до пів метра і  пляшку для накриття саджанця. Ми беремо 2-х літрову пластикову пляшку з під води або й пива. Відрізаємо ножом дно так, щоб частини ребер жорсткості залишились, пробку відкручуємо та відкладаємо до весни, а етикетку знімаємо і в мусор. Пляшку в середині добре вимиваємо від бруду і висушуємо. До дня посадки зберігаємо в сухому чистому місці.

  а) Перед посадкою глибина ями має буди 30-35 см.  Якщо яма викопана за кілька днів до посадки, то її глибина має бути  не глибше ніж 25 см. Це пов’язано з тим що земля ще сідатиме і коренева система заглибиться на потрібну глибину.

  б) За добу –дві до посадки підготовляємо саджанець для посадки. Отриманий по пошті  саджанець розпаковуємо.

 Наземну частину ( лозинку) підрізаємо залишаючи 2-4 вічки ( більше не потрібно так як нам потрібно виростити одну – дві лози в цей сезон).

 Кореневу систему підрізаємо до довжини 10-12 см. і ставимо в десяти літрове відро, в яке наливаємо води рівно стільки – скільки потрібно щоб повністю  покрити кореневу.  В воду ми не добавляємо ні меду ні кореневі образовувачі так як вважаємо, що  ними краще пролити все після висадки. В воді саджанець має стояти одну – дві доби, з  обов’язковою заміною води кожні 12 годин.

  в) В день посадки спочатку робим розчин  для обеззараження коренів.  Для цього ми в 10-ти літрове відро виливаємо  флакончик «Престиж»  від Bayer (Байєр) ( в інструкції вказано що на 2,5 літри, але ми розчинаємо в 5 літрах) і помішуємо час від час на протязі 20 хвилин, коли він стає готовим до використання. В цей розчин ми ставимо саджанець  за 20 хвилин до висадки. Або можна замочити кореневу систему в Актарі ( від Сінгенти). Беремо 10-літрове відро, В нього наливаємо 5 літрів води і розчиняємо 7 пакетиків Актари ( це біля 10 грамм) ) і помішуємо час від часу на протязі 20 хвилин, щоб він став готовим до використання. В цей розчин ми ставимо саджанці  за 1,5-2 години до висадки. Після висадки саджанців  розчин с Актарою не виливаємо як з Престижем за межі дільниці, а добавляємо воду до повного відра , помішуємо щоб кожна молекула води прийняла Актару, і через хвилин 20 по трохи підливаємо під висаджені кущі після того як «уйдуть» 20 літрів чистої води.  Люди користуються і біопрепаратами, але ми поки користуємся тим що перевірено працює.

  По центру ями робимо гірку ( аля як піраміди в Єгипті) висотою 10-12 см. Дістаємо саджанець з розчину Престижу і не промиваючи його водою ставимо кореневою п’яткою на вершину горки. Тримаючи його однією рукою , іншою рівномірно розправляємо корені по склону горки, щоб всі корні були направлені в низ, а не горизонтально і для надійності прижимаємо жменями землі кінці коренів . Далі тримаючи за верхівку садженець засипаємо кореневу сумішшю землі ,про яку писали раніше, так щоб вона покривала кореневу на один см. Після засипки притоптуємо землю і при необхідності досипаємо до потрібного рівня і знову притоптуємо. Після посадки саджанця. глибина ямки складає  приблизно 10-15 см. Далі виливаємо  в яму 20 ( двадцять) літрів води. Все !!! Саджанець посаджений!!!

 -- На наступний день приступаємо до укриття саджанці винограду на зиму. Вбиваємо 4(чотири) патика по куткам ями ( щоб весною знати де її периметр). На дно ями кладемо 2-3 дошки ( щоб весною знати на яку глибину відкопуватися і часом не викопати і саджанець також).  Далі ставимо на саджанець підготовлену завчасно пляшку горлом до верху . Пляшка має повністю покривати саджанець. Якщо лоза стирчить з горловини пляшки, то ми піднімаємо пляшку вище до потрібної висоти а під неї підсипаємо землю. Далі засипаємо яму землею так щоб її рівень був на 10 см. вище пляшки.

До весни більше нічого робити не треба.

  - Приблизно 10 Квітня ми розгортаємо землю над саджанцем так, щоб відкрилося 10 сантиметрів пляшки і залишаємо її так ще на протязі 2 (двох) тижнів, після чого повністю розкопуємо ямку в межах вбитих по куткам патичків і не нижче покладених на дно ями дошок. Якщо на протязі цих двох тижнів мають бути зворотні заморозки (відстежуємо виключно по Гісметіо), то ми просто закручуємо пробку і накриваємо фуфайкою. Коли заморозки відходять то пробка і фуфайка убираються. Якщо зворотні заморозки ідуть і в Травні, то процедура таж сама.

  - після повної розкопки саджанця йому потрібно зробити волого зарядний полив (на протязі доби виливаємо по два відра води в два заходи). Далі, на другий день, потрібно захистити кореневу систему від шкідників ( ми розчиняємо 1 пакет «Актара» (це 1,4 грама в пакеті і Ви повинні мати 100 % гарантію, що це оригінал, бо на ринку дуже багато підробок які не працюють) на 10 літрів води і виливаємо  під 1 (один) саджанець. Це важливо : один саджанець – одне ПОВНЕ відро з розчином… відповідно скільки саджанців – стільки відер розчину готується.  Люди користуються і біопрепаратами, але ми поки користуємся тим що перевірено працює.

3) Посадка садженця винограду весною ( з відкритою кореневою системою садженці винограду саджати можно до кінця травня)

Та сама процедура, що і в осінній посадці, тільки до моменту укриття саджанця, так як весною вкривати пляшкою саджанець  непотрібно при умові відсутності зворотніх заморозків, але є і свої нюанси про які Ви маєте знати і враховувати в своїх умовах :

-  Коренева система винограду отримує термоудар якщо температура землі нижча ніж 11°С а це призводить занадто довгому періоду адаптації. Наприклад на Запоріжжі така температура вже 10 -15 Квітня а на Київщині земля так прогрівається тільки на початку Травня. Щоб прискорити процес прогрівання землі то її потрібно накрити ( як тільки зійде сніг) або чорною плівкою або чорним агроволокном і при наявності теплих днів в Квітні земля прогріється на 2 тижні скоріше.

  - після посадки саджанця йому потрібно зробити вологозарядний полив (на протязі доби виливаємо по два відра води в два заходи). Далі, на другий день, потрібно захистити кореневу систему від шкідників ( ми розчиняємо 1 пакет Бурштинової кислоти, 1 пакет добрива Майстер-Агро( 3-28-28, 25гр) і 2 пакети «Актара» (це 1,4 грама в пакеті і Ви повинні мати 100 % гарантію, що це оригінал, бо на ринку дуже багато підробок які не працюють) на 10 літрів води і виливаємо  під 1 (один) саджанець. Це важливо : один саджанець – одне ПОВНЕ відро з розчином… відповідно скільки саджанців – стільки відер розчину готується.  Люди користуються і біопрепаратами, але ми поки користуємся тим що перевірено працює.

Все !!! Саджанець посаджений!!!

P.S .Препарати указані в цій статті є у нас в продажу і вони оригінальні - ми ділери виробників. В цій статті ми описали як правильно посадити виноград на півночі України. Ця метода опрацьована і перевірена нами.. Вона працює на відмінно!!!!

 Р.S. при бажанні скачайте цю статтю  в розділі "Прайси" нашого сайта.

другие статьи

Поиск товаров

Новинки
Біофунгіцид Effect уныверсальний для городу оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect уныверсальний для городу оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.
Біофунгіцид Effect для винограду оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect для винограду оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.
Біофунгіцид Effect для плодового-ягодных культур оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect для плодового-ягодных культур оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.