Акции

АКЦИЯ на саженцы деревьев, кустарников и винограда!!!

Условия всех акций смотрите в разделе "Новости"

Статья подробно
Профілактичні обробки і підживлення винограду і всього саду на сезон. Як робимо це ми !!! Профілактичні обробки і підживлення винограду і всього саду на сезон. Як робимо це ми !!!
2020-02-08

       Частина 2.

       7)    25-30 Червня зазвичай…. Проливаємо всі літні сорти малини , клубніки , всі черешні, вишні, що вже повністю відплодоносили від  шкідників в землі .  Обприскуємо  виноград . Головна мета цього обприскування – дати винограду  захист від гронової лістовійки , оідіуму,  мільдью,  чорної плямистості та сірої гнилі.

А) ПОЛИВ. Цей полив один з найважливіших, Бо ми і обеззаражуємо  землю від шкідників ( наприклад  личинок десяти видів хрущів від яких гине 9 рослин з десяти)і даємо стартову підкормку всім рослинам саду.  Для поливу – беремо з розрахунку на 10 літрів - Актари  2 пакети по 1,4 гр., 1 пакет Мастер-Агро ( 3-28-28, 25грамів)та Бурштинової кислоти 1,5 гр. – 1 пакет. Розчиняємо їх в 9 літрах води і після розчинення добавляємо 1 літр настою перегною ( як настоюємо писали раніше,  в розділі «5-15 Квітня»). Хвилин 20-ть настоюємо помішуючи час від часу., а тоді проливаємо. Проливаємо такі культури : виноград,  осінню клубніку, осінню малину.

В купаж для цього оприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо  такі препарати:

-       Від гронової лістовійки  застосовуємо інсектицид – Матч ( від Сінгенти) 8 мл. -2 пакети .  

-       Від оідіуму і як поміч від кліщів застосовуємо фунгіциди - Скутер (від Сімейний сад)40 гр- 1 пакет, або Теовіт Джет (від Сінгенти) 40 гр- 1 пакет… у них та сама діюча речовина

-       Від   мільдью,  чорної плямистості та сірої гнилі і т.д. застосовуємо  фунгіциди – Ремонталь (від Сімейний сад) 50гр. -2 пак., або Цілитель (від Укравит) 50гр. -2 пакети,  або Рідоміл Голд (від Сінгенти) 50гр. -2 пакети…. у всіх них та сама діюча речовина.

ВАЖЛИВО!!! Якщо прогноз погоди передає, что літо буде сухе , а не дощове, то є можливість використати  «слабші» по дії препарати ніж Теовіт Джет ( і його аналог Скутер) та Рідоміл Голд ( і його аналоги Ремонталь та Цілитель) . Але пам’ятайте, що це останнє обприскування  хімічними препаратами перед плодоношенням  і тому ми користуємося  переліченими препаратами. Ми стараємось провести обробку винограду до 25 Червня, так як вже 20-25 Липня ми їмо свій перший виноград ( наприклад  такі сорти як  кишмиш Ніагара, к-ш Сомерсет сідліс, Свенсон Ред, Каталонія), а після останнього обприскування має пройти 30 діб , щоб їсти ягоду без шкоди для здоров’я. Тому даємо перелік  препаратів,  в яких діючі речовини працюють і проти мільдью і проти оідіуму, з терміном очікування в 20 днів – Страж (від Укравіт) 9мл.- 3 пакети на 10 л. води,  або Мобіль (від Сімейний сад) 6 грам -2 пакети, або Хорус (від Сінгенти) 6 грам -2 пакети.  Але у цих препаратів є свої температурні обмеження  - температура повітря не може бути вищою за +25°С, бо тоді ці препарати не працюють.

-       Підкормка винограду : 

Плантатор, 20-20-20, (де азот, фосфор і калій по 20 збалансовані  для кращого росту ягід і  лози )25 г – один пакет , Зазвичай це останнє підживлення  винограду «по листу» мінеральним добривом де є  азот. Далі, до кінця сезону вегетації , всі обприскування ми проводимо без азоту.

Бурштинова кислота  (від стресів які переносять рослини під час вегетації)1,5 гр. – один пакет,

Прилипач ( щоб розчин довше тримався на листі)

Всі ці індігриенти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне відро і т.д.

8)    15-20 Липня зазвичай…. Проливаємо всі літні сорти малини , клубніки , всі черешні, вишні, та інші плодові та ягідні що вже повністю відплодоносили ( але не пролили минулої обробки) від  шкідників в землі . А) ПОЛИВ. Цей полив один з найважливіших, Бо ми і обеззаражуємо  землю від шкідників ( наприклад  личинок десяти видів хрущів від яких гине 9 рослин з десяти)і даємо стартову підкормку всім рослинам саду.  Для поливу – беремо з розрахунку на 10 літрів - Актари  2 пакети по 1,4 гр., 1 пакет Мастер-Агро ( 3-28-28, 25грамів)та Бурштинової кислоти 1,5 гр. – 1 пакет. Розчиняємо їх в 9 літрах води і після розчинення добавляємо 1 літр настою перегною ( як настоюємо писали раніше,  в розділі «5-15 Квітня»). Хвилин 20-ть настоюємо помішуючи час від часу., а тоді проливаємо.

Окремо проливаємо  виноград  міндобривом  з найбільшим вмістом калію. Для поливу – беремо з розрахунку на 10 літрів - 1 пакет Плантатор, 5-15-45, 25грамів та Бурштинової кислоти 1,5 гр. – 1 пакет.

 Обприскуємо  виноград біопрепаратами . Головна мета цього обприскування – дати винограду «команду» на початок підготовки до зими і профілактичний захист від  бактеріального раку, альтернаріозу,пенороспорозу , оідіуму,  мільдью.

В купаж для цього оприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо  такі препарати:

-     Біофунгіцид  Effect для винограду, 40 гр – 2 пакети

-     Підкормка винограду : 

Сульфат  калія  3 столових ложки(  70-75 грамм) на 10 літрів води ( Містить 52%  калію ).

Сульфат магнію 1 столова ложка (20-25 грамм) на 10 літрів води.   Ми перестали використовувати калімагнезію, так як там вміст  калію тільки 32 % і вона дуже погано розчиняється в воді. Тому окремо купуємо  сульфати калію та магнію і змішуємо по вказаній схемі.

Бурштинова кислота  (від стресів які переносять рослини під час цвітіння і вегетації)1,5 гр. – один пакет,

Прилипач ( щоб розчин довше тримався на листі)

Всі ці індігриенти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне і т.д.

9)    1-10 та 15-20 Серпня зазвичай…. Обприскуємо  виноград біопрепаратами . Головна мета цього обприскування – дати винограду  профілактичний захист від оідіуму,  а за компанію і від  бактеріального раку, альтернаріозу,  пенороспорозу і  мільдью.

В купаж для цього оприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо  такі препарати:

-       Піщева сода 4 ст. ложки (80-100 гр) + йод (15-20гр)

-       Біофунгіцид  Effect для винограду, 40 гр – 2 пакети.  Пробували Фітоспорин та Мікосан – але з нашої точки зору  вони не захищають виноград. 

-     Підкормка винограду : 

Сульфат  калія  3 столових ложки(  70-75 грамм) на 10 літрів води ( Містить 52%  калію ).

Сульфат магнію 1 столова ложка (20-25 грамм) на 10 літрів води.  

Бурштинова кислота  (від стресів які переносять рослини під час цвітіння і вегетації)1,5 гр. – один пакет,

Біоприлипач ( щоб розчин довше тримався на листі)

Всі ці індігриенти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне відро і т.д.

10)      Серпень…. Обов’язково перед дощем і після нього потрібно обробити виноград. Обприскуємо  виноград біопрепаратами . Головна мета ціх двох обприскуваннь – дати винограду  калій та профілактичний захист від оідіуму перед  дощем і після нього. На півночі України, в серпні, погода часто приносить «сюрпризи» в вигляді різкого падіння температури ( до +8-10°С) на 2-3 дні. І в цей момент йде прохолодний дощ від якого з’являється оідіум на гронах і лозі винограду. Як зрозуміти коли потрібно обробити виноград ?  Ми відслідковуємо  виключно Гісметео, принаймі вони точно попередять за 5-6 днів. І тому беремося обприскувати виноград. Як тільки дощ пройшов необхідно  терміново (на протязі 1-3 днів після закінчення дощу) знов обприскати виноград цим самим розчином.  Якщо серпень буде теплим і сухим, то достатньо однієї обробки десь 15-20 Серпня.

В купаж для ціх оприскуваннь винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо  такі препарати:

-       Піщева сода 4 ст. ложки (80-100 гр) + йод (15-20гр)

-       Підкормка винограду : 

Сульфат  калія  3 столових ложки(  70-75 грамм) на 10 літрів води ( Містить 52%  калію ).

Сульфат магнію 1 столова ложка (20-25 грамм) на 10 літрів води.   Ми перестали використовувати калімагнезію, так як там вміст  калію тільки 32 % і вона дуже погано розчиняється в воді.

Бурштинова кислота  (від стресів які переносять рослини під час цвітіння і вегетації)1,5 гр. – один пакет,

Біоприлипач ( щоб розчин довше тримався на листі)

Всі ці індігриенти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне відро ( або іншу посудину , наприклад як ми – бочку на 200 літрів). Долі настоюємо   20 хвилин час від часу помішуючи. Все! Наливаємо купаж в оприскувач і гайда обробляти весь виноград  . Через 24 години виноград вже можна їсти.

11)    1-15 вересня… Готуємо  виноград і весь сад в зиму .

Зазвичай  і приблизно 15 Вересня «бьють» перші  вершнякові приморозки, після яких наступні можуть бути вже аж в кінці жовтня. Після них листя перестає працювати , ягоди винограду  і плоди дерев втрачають  сік і цукор. Вони зморшуються  і не зберігаються в погребах.  Тому ми стараємось зібрати весь виноград  та плоди і обробити весь садок  до 15 Вересня. Плюс це обприскування останнє в цьому сезоні, так як завдяки йому, ще  працюючий листовий апарат,  дає повний захист рослинам на всю зиму. Та відпадає потреба обробок  залізним купоросом  в Листопаді для всього саду – навіть для винограду який потрібно вкривати на зиму. І так, зібрали врожай – тепер потрібно внести подвійний суперфосфат під всі кущі і молоді дерева.

Посипаємо ( як в давнину сіяли пшеницю) Подвійним суперфосфатом  в середині пристовбурових кіл і пересапуємо сапою  так, щоб гранули були прикриті шаром землі – ну так само як весною, в квітні  – на початку сезону. Далі полив:

А) ПОЛИВ.  Цим поливом  ми і обеззаражуємо  землю від шкідників.  Для поливу – беремо з розрахунку на 10 літрів - Актара  2 пакети по 1,4 гр., Плантатор( 0-25-50) 1 пакет ,  та Бурштинової кислоти 1,5 гр. – 1 пакет. Розчиняємо їх  воді  і хвилин 20-ть настоюємо помішуючи час від часу., а тоді проливаємо. Витрати розчину такі:

1кущ винограду – 5 л. розчину;

1 молоде дерево – 5 л. розчину;

1 доросле дерево – 10 літрів розчину;

1 ягідний або декоративний кущ – 3 л. розчину(або  10л. відро на 3 кущі).

Обов’язково  поливаємо з лійки ( по землі) клубніку, малину, квіти (наприклад  Хризантеми та луковичні – наприклад  тюльпани чи лілії), газонну траву.  Бо це і  боротьба зі шкідниками і підживлення рослин в кінці  сезону. У нас відро розчину йде приблизно на три-чотири квадратних метра площі. Тоді дуже добре насичується земля .

Б) ОБПРИСКУВАННЯ.  В цей період  ми обприскуємо весь сад.  В купаж для цього оприскування (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо  такі препарати:

-       Від всіх видів кліщів застосовуємо інсектицидиМіральд ( від Сімейний сад) 20 мл. – 2 пакети, або Антикліщ Про (від Укравіт)20 мл.-2 пакети, або Вермітек (новинку від Сінгенти) 30 мл. -3 пакети … у них та сама діюча речовина, тому на вибір.

-       Від плодожерки, лістовійки, попелиці, трипсів і т.д. застосовуємо інсектицидиТурбо Престо (від Сімейний сад) 6мл.- 2 пакети,  або Енжіо (від Сінгенти)3,6 мл. –один пакет… у них та сама діюча речовина, тому на вибір, та Актара 1,4 гр -1 пакет

-       Від Від оідіуму і як поміч від кліщів застосовуємо фунгіциди - Скутер (від Сімейний сад)40 гр- 1 пакет, або Теовіт Джет (від Сінгенти) 40 гр- 1 пакет… у них та сама діюча речовина

-       Від   мільдью,  чорної плямистості та сірої гнилі і т.д. застосовуємо  фунгіциди – Ремонталь (від Сімейний сад) 50гр. -2 пак., або Цілитель (від Укравит) 50гр. -2 пакети,  або Рідоміл Голд (від Сінгенти) 50гр. -2 пакети…. у всіх них та сама діюча речовина.

Якщо Вересень холодний і температура не піднімається вище +15°С , то ліпше використати препарати, які працюють при низьких плюсових температурах, але беремо полуторну-подвійну норму – Страж (від Укравіт) 15мл.- 5 пакетів,  або Мобіль (від Сімейний сад) 12 грам -4 пакети, або Хорус (від Сінгенти) 12 грам -4 пакети … у них та сама діюча речовина, тому на вибір.

-       Підкормка рослин  - Плантатор, 0-25-50, 25 гр – один пакет, але краще Хелатин Фофор-Калий  40-27, 50 мл.- 1 пакет,  плюс  Бурштинова кислота 1,5 гр. – один пакет, Прилипач 1 пакет

 ВАЖЛИВО !!! Всі ці індігрієнти окремо розчиняємо в воді і вже потім , розчиненими зливаємо в одне відро і т.д.

Власне все…. Наступна обробка буде в лютому наступного року і все почнеться с початку.

 

Р.S. при бажанні скачайте цю статтю  в розділі "Прайси" нашого сайта.

другие статьи

Поиск товаров

Новинки
Біофунгіцид Effect уныверсальний для городу оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect уныверсальний для городу оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.
Біофунгіцид Effect для винограду оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect для винограду оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.
Біофунгіцид Effect для плодового-ягодных культур оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
Біофунгіцид Effect для плодового-ягодных культур оригинал від БІОХІМ-СЕРВІС 20гр
в упаковке 80 пачек... Оптовые цены обговариваются индивидуа...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
        5 уп. - 15.00 грн.
        1 уп. - 16.50 грн.