Акции

АКЦИЯ на саженцы кустарников и винограда!!!

Условия всех акций смотрите в разделе "Новости"

Статья подробно
Профілактичні обробки і підживлення винограду і всього саду на сезон. Як робимо це ми !!! Частина 2 Профілактичні обробки і підживлення винограду і всього саду на сезон. Як робимо це ми !!! Частина 2
2020-02-26

1.     15-20 червня Проливаємо виноград та осінні сорти малини і полуниці. Обприскуємо виноград після цвітіння (виноград перецвів і ягоди в стадії «гороху»). Це обприскування і минуле найважливіші для винограду. Головна мета цього обприскування – дати винограду мікроелемент Марганець (його не можна давати рослинам до цвітіння) та обов’язково обробити від кліщів, оїдіуму, мільдью, чорної плямистості та сірої гнилі.

ПОЛИВ Цей полив один з найважливіших, бо ми і знезаражуємо землю від шкідників (наприклад, личинок десяти видів хрущів,  від яких гине 9 рослин з 10) і даємо стартове підживлення всім рослинам саду. Для поливу – беремо з розрахунку на 10 літрів –2 пакети Актари по 1,4 г, 1 пакет Майстер-Агро (3-28-28, 25г) та Бурштинової кислоти 1,5 г – 1 пакет. Розчиняємо їх в 9 літрах води і після розчинення добавляємо 1 літр настою перегною (як готувати настій писали раніше в розділі «5-15 Квітня»). Хвилин 20 настоюємо, помішуючи час від часу, а тоді проливаємо. Проливаємо такі культури: виноград, осінню полуницю, осінню малину, жимолость, декоративні кущі, дерева, що ще не плодоносять або вже віддали весь всій врожай.

ОБПРИСКУВАННЯ В купаж для цього обприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо такі препарати:

-            від всіх видів кліщів застосовуємо інсектицидиМіральд (від Сімейний сад) 20 мл – 2 пакети, або Антикліщ Про (від Укравіт) 20 мл – 2 пакети, або Вермітек (від Сінгенти) 30 мл – 3 пакети у них однакова діюча речовина, тому на вибір. Їм в цій «боротьбі» допомагатимуть Скутер або Теовіт Джет;

-                 від оїдіуму і як допомога від кліщів застосовуємо фунгіциди Скутер (від Сімейний сад) 40 г – 1 пакет, або Теовіт Джет (від Сінгенти) 40 г – 1 пакет у них однакова діюча речовина, тому на вибір;

-             від мільдью, чорної плямистості та сірої гнилі і т.д. застосовуємо  фунгіциди  Ремонталь  (від  Сімейний  сад) 50 г – 2 пакети, або Цілитель (від Укравит) 50 г – 2 пакети, або Рідоміл Голд (від Сінгенти) 50 г – 2 пакети у всіх них однакова діюча речовина, тому на вибір;

-                 підживлення винограду:

Плантатор 20-20-20, (де азоту, фосфору, калію по 20, які потрібні для кращого росту лози ) 25 г – 1 пакет; Борна кислота (вкрай необхідна для кращого запліднення квіток під час цвітіння) 10 г, або Хелат бору 50 мл – 1 пакет; Сульфат Марганцю (відсутність марганцю призводить до хлорозу) 30г – 1 пакет; Бурштинова кислота (від стресів, яких зазнають рослини під час цвітіння і вегетації) 1,5 г – 1 пакет; Прилипач (щоб розчин довше тримався на листі).

Всі ці інгредієнти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне відро.


   25-30 червня Проливаємо всі літні сорти малини, полуниці, всі черешні, вишні, що вже повністю відплодоносили від шкідників в землі. Обприскуємо виноград. Головна мета цього обприскування – дати винограду захист від гронової листовійки, оїдіуму, мільдью, чорної плямистості та сірої гнилі.

ПОЛИВ Цей полив один з найважливіших, бо ми і знезаражуємо землю від шкідників ( наприклад, личинок десяти видів хрущів, від яких гине 9 рослин з 10) і даємо стартове підживлення всім рослинам саду. Для поливу беремо з розрахунку на 10 літрів – 2 пакети Актари по 1,4 г, 1 пакет Майстер-Агро (3-28-28 25 г) та Бурштинової кислоти 1,5 г – 1 пакет. Розчиняємо їх в 9 літрах води і після розчинення додаємо 1 літр настою перегною (як готуємо настій писали раніше в розділі «5-15 квітня»). Хвилин 20 настоюємо, помішуючи час від часу, а тоді проливаємо. Проливаємо такі культури: виноград, осінню полуницю, осінню малину.

ОБПРИСКУВАННЯ В купаж для цього обприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо такі препарати:

-            від гронової листовійки застосовуємо інсектицид – Матч (від Сінгенти) 8 мл – 2 пакети,

-            від оїдіуму і як допомога від кліщів застосовуємо фунгіциди – Скутер (від Сімейний сад) 40 г – 1 пакет, або Теовіт Джет (від Сінгенти) 40 г – 1 пакет у них однакова діюча речовина,

-            від мільдью, чорної плямистості та сірої гнилі і т.д. застосовуємо фунгіциди – Ремонталь (від Сімейний сад) 50г – 2 пакети, або Цілитель (від Укравит) 50 г – 2 пакети, або Рідоміл Голд (від Сінгенти) 50 г – 2 пакети у всіх них однакова діюча речовина.

ВАЖЛИВО!!! Якщо прогноз погоди передає, що літо буде сухе, а не дощове, то є можливість використати «слабші» по дії препарати ніж Теовіт Джет (і його аналог Скутер) та Рідоміл Голд (і його аналоги Ремонталь та Цілитель). Але пам’ятайте, що це останнє обприскування хімічними препаратами перед плодоношенням і тому ми користуємося переліченими препаратами. Ми намагаємось провести обробку винограду до 25 червня, так як вже 20-25 липня ми їмо свій перший виноград (наприклад, такі сорти як кишмиш Ніагара, кишмиш Сомерсет сідліс, Свенсон Ред, Каталонія), а після останнього обприскування має пройти не менше 30 діб, щоб їсти ягоду без шкоди для здоров’я. Тому даємо перелік препаратів, в яких діючі речовини працюють і проти мільдью і проти оїдіуму, з терміном очікування в 20 днів – Страж (від Укравіт) 9мл – 3 пакети на 10 л води, або Мобіль (від Сімейний сад) 6 г – 2 пакети, або Хорус (від Сінгенти) 6 г – 2 пакети. Але у цих препаратів є свої температурні обмеження – температура повітря не може бути вищою за +25°С, бо тоді ці препарати не працюють.

-            підживлення винограду:

Плантатор 20-20-20, (де азот, фосфор і калій по 20 збалансовані для кращого росту ягід і лози ) 25 г – 1 пакет, Зазвичай це останнє підживлення винограду «по листу» мінеральним добривом, де є азот. Далі, до кінця сезону вегетації  всі обприскування ми проводимо без азоту.

Бурштинова кислота (від стресів, яких зазнають рослини під час вегетації) 1,5 г – 1 пакет,

Прилипач (щоб розчин довше тримався на листі).

Всі ці індігриенти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне відро.

    15-20 липня Проливаємо всі літні сорти малини, полуниці, всі черешні, вишні, та інші плодові та ягідні, що вже повністю відплодоносили (але не пролили минулої обробки), від шкідників в землі.

ПОЛИВ Цей полив один з найважливіших, бо ми і знезаражуємо землю від шкідників (наприклад, личинок десяти видів хрущів, від яких гине 9 рослин з 10) і даємо підживлення всім рослинам саду. Для поливу  беремо з розрахунку на 10 літрів 2 пакети Актари по 1,4 г, 1 пакет Майстер-Агро (3-28-28 25 г) та Бурштинової кислоти 1,5 г – 1 пакет. Розчиняємо їх в 9 літрах води і після розчинення додаємо 1 літр настою перегною (як готувати настій писали раніше в розділі «5-15 квітня»). Хвилин 20 настоюємо, помішуючи час від часу, а тоді проливаємо. Окремо проливаємо виноград міндобривом з найбільшим вмістом калію. Для поливу беремо з розрахунку на 10 літрів – 1 пакет Плантатор 5-15-45 25г та Бурштинової кислоти 1,5 г – 1 пакет.

ОБПРИСКУВАННЯ Обприскуємо виноград біопрепаратами. Головна мета цього обприскування – дати винограду «команду» на початок підготовки до зими і профілактичний захист від бактеріального раку, альтернаріозу, пероноспорозу , оїдіуму, мільдью. В купаж для цього обприскування винограду (розрахунок на 10 літрів води) використовуємо такі препарати:

-                 Біофунгіцид Effect для винограду 40 г – 2 пакети,

-                 підживлення винограду: 

Сульфат калію 3 столових ложки (70-75 г) на 10 літрів води (містить 52%калію),

Сульфат магнію 1 столова ложка (20-25 г) на 10 літрів води. Ми перестали використовувати калімагнезію, так як там вміст калію тільки 32 % і вона дуже погано розчиняється в воді. Тому окремо купуємо сульфати калію та магнію і змішуємо по вказаній схемі,

Бурштинова кислота (від стресів, яких зазнають рослини під час цвітіння і вегетації) 1,5 г – 1 пакет,

Прилипач (щоб розчин довше тримався на листі).

Всі ці інгредієнти окремо розчиняємо в воді і вже потім зливаємо в одне і т.д.

Читайте далі третю частину статті

 

другие статьи

Поиск товаров

Новинки
Кишмиш ЮПИТЕР ЧОРНЫЙ черенок неукрывного винограда
Кишмиш ЮПИТЕР ЧОРНЫЙ черенок неукрывного винограда
Цена указана за черенок на 4 почки. Саженцы уже проданы Личн...
подробнее...
Наличие: Под заказ Сообщить о появлянии
 
Цена:  Договорная.
Смородина Блэк Мэджик 2-х летка : Новинка черного крупноплодного сорта
Смородина Блэк Мэджик 2-х летка : Новинка черного крупноплодного сорта
Личные наблюдения :   по праву  считается одн...
подробнее...
Наличие: Нет Сообщить о появлянии
 
Цена:  Договорная.
Набор № 1 для опрыскивания винограда БИОпрепаратами
Набор № 1 для опрыскивания винограда БИОпрепаратами
Составные на 10 литров воды:   АКЦИЯ!!!Если Вы приобре...
подробнее...
Наличие: Есть Сообщить о появлянии
 
Цена:  Договорная.